Nazwa firmy USP Zdrowie
Miasto miejsca zatrudnienia Warszawa
Stanowisko Starszy Specjalista ds. Badań Konsumenckich
Wymagane umiejętności
Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

- Zdobyłeś wykształcenie wyższe (preferowane kierunki socjologia/psychologia/ekonomia/kierunki statystyczne i ekonometryczne)
- Posiadasz:
         - przynajmniej 4-letnie doświadczenie w pracy z badaniami i analizami
         - doświadczenie w pracy po stronie klienta/zleceniodawcy badań w sektorze farmaceutycznym i/lub FMCG
- Biegle posługujesz się programem Excel (mile widziana znajomość języka VBA i SPSS)
- Bardzo dobrze znasz język angielski
- Znasz oraz biegle posługujesz się ilościowymi oraz jakościowymi metodami i technikami badań rynku
- Możesz pochwalić się zdolnością analitycznego myślenia
- Jesteś osobą dokładną i sumienną
- Wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie
- Lubisz pracować w zespole
Zakres obowiązków
Jest to stanowisko, na którym będziesz mieć okazję:

- Samodzielnie prowadzić jakościowe i ilościowe projekty badawcze
- Przygotowywać strategie dla nowych i obecnych produktów z portfolio
- Wspierać zarząd i dział marketingu w podejmowaniu decyzji o wyborze i sposobie wprowadzania nowych produktów
- Planować i nadzorować budżet badań rynkowych
- Ściśle współpracować z Agencjami Badawczymi
- Prowadzić analizę danych rynkowych, mediowych i trackingowych
- Analizować konkurencję i otoczenie rynkowe
Forma zatrudnienia Zapewnimy Ci: - Pracę w doświadczonym zespole - Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach firmowych - Wszystko co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon, także do celów prywatnych - Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, kartę kulturalną lub dofinansowanie do wypoczynku - Konkurencyjne wynagrodzenie - Pracę z markami najbardziej rozpoznawanymi na rynku
Opis sposobu kontaktu w sprawie pracy
Prosimy aplikować pod linkiem:

Strona została stworzona przez 24 Development.